Na klinice přijímáme pouze bezhotovostní platby!

Novinky

Den otevřených dveří 12.12. 2019

29.11.2019
Dovolujeme si Vás pozvat na sklenku vína a prohlídku kliniky spolu s konzultacemi ošetření kůže a pleti. více...


Světový den lupénky 29.10. 2019 - KONZULTACE ZDARMA

U příležitosti Světového dne lupénky pořádáme na všech našich pobočkách

ODBORNÉ KONZULTACE ZDARMA v termínu 1. – 30. listopadu 2019

Vy, kteří trpíte lupénkou a chcete se poradit o efektivní léčbě špičkovým excimerovým laserem XTRAC, objednejte se na vstupní konzultaci s odborným lékařem, který zhodnotí Váš stav. více...


KONZULTACE v hodnotě 500 Kč ZDARMA na kombinovanou léčbu alopecie a vitiliga od 26.2. do 15.3. 2018

16.2. 2018
Využijte jarní nabídky a objednejte se na jakékoliv naše špičkové pracoviště, poradíme Vám jak úspěšně léčit padání vlasů nebo bezpigmentové skvrny na kůži trojfázovou regenerativní medicínou. více...


Novinka v léčbě těžkých forem akné, jizev a strií

24.1. 2018
Unikátní ošetření - kombinovaná dvoufázová regenerativní léčba mikrojehličkovou terapií DermaPen spolu s následným laserovým ošetřením Xtrac nabízíme na všech našich pobočkách. V léčbě dosahujeme vynikajících výsledků, zlepšení jsou velmi výrazná. více...


Vitiligo. Nemoc, kterou trpěl i Michael Jackson, lze léčit!

10. 10. 2017
Až padesát miliónů lidí po celém světě trpí onemocněním vitiligo. Tato nemoc se projevuje ztrátou pigmentu v četných malých oblastech. Do nedávné doby neexistovalo žádné účinné řešení, které by jej vyléčilo. V Derma Medical Clinic však přichází se zcela převratnou a účinnou léčbou, která se nazývá kombinovaná regenerativní medicína.
více...


Kštice jak zamlada! Nový způsob léčby, který vám navrátí zpět vaši hřívu

19. 9. 2017
Ztráta vlasů trápí až třetinu populace. Není to však pouhá vada na kráse. Mnohdy ji doprovází problémy v osobním životě, které se projevují nízkým sebevědomí nebo dokonce ztrátou partnera. Vypadávání vlasů se může týkat každého z nás. Řešením je revoluční léčba v Derma Medical Clinic.
více...


NOVINKA! Kombinovaná regenerativní medicína

7. 7. 2017
V Derma Medical Clinic nyní přicházíme s unikátní léčebnou metodou v podobě využití kombinace mikrojehličkové terapie s aplikací vlastní bioaktivní plazmy bohaté na trombocyty (tzv. PRP – Platelet Rich Plasma) s následným ošetřováním excimerovým laserem. V současné době se jedná o nejlepší a nejefektivnější druh léčby.
více...


HydraFacial™ byl vyhlášen nejlepším ošetřením pleti 2 roky po sobě!

22. 4. 2016
Rádi bychom se s Vámi podělili o náš nový úspěch! Prestižní americký časopis New Beauty Magazin vyhlásil naše přístrojové kosmetické ošetření pleti HydraFacial™ nejlepší péčí o pleť 2 roky po sobě! Toto ošetření si můžete dopřát i u nás v České Republice.
více...


Laserovou léčbu lupénky hradí zdravotní pojišťovny!

7. 2. 2016
Trápí Vás lupénka a chcete si ji účinně léčit? Naše pobočky jako jediná centra v ČR poskytují efektivní léčbu dermatologických onemocnění unikátním excimerovým laserem XTRAC, kterou nově také hradí zdravotní pojišťovny více...


Předvánoční sleva 20% na dárkové poukazy!

2. 12. 2015
Vánoční atmosféra je všude kolem nás a také začínáte přemýšlet nad nejvhodnějším dárkem pro své blízké?
více...


Světový den lupénky - konzultace ZDARMA

26. 10. 2015
U příležitosti Světového dne lupénky, který se koná 29. října 2015 pořádáme na všech našich pobočkách.

KONZULTAČNÍ TÝDEN v termínu 2. – 6. listopadu 2015

Vy, kteří trpíte lupénkou a chcete se poradit o efektivní léčbě špičkovým excimerovým laserem XTRAC, objednejte se na vstupní konzultaci, kterou pro Vás pořádáme zcela ZDARMA.
více...


Svěží léto bez vrásek a pocení!

29. 6. 2015
Nově na klinice v Praze 4 nabízíme aplikaci botulotoxinu pro zabránění pocení v podpaží a na vyhlazení vrásek na celém obličeji.
více...


Změna adresy pobočky ve Zlíně

25. 6. 2015
Od 30. června najdete naši pobočku DMC na nové adrese: Štefánikova ul. 2463/5. Telefonní číslo pro objednávky na ošetření zůstává nezměněno: 608 803 444. Rádi Vám pomůžeme s léčbou lupénky, vitiliga, akné a ztráty vlasů pomocí unikátního excimerového laseru XTRAC. Těšíme se na Vaši návštěvu.
více...


Využijte EXKLUZIVNÍ AKCE

4. 6. 2015
Využijte EXKLUZIVNÍ AKCE 1+1 ZDARMA na hydratační přístrojové ošetření pleti HydraFacial. Akce platí do 30.6. za podmínky objednání 2 osob současně. Těšíme se na Vás na našich pobočkách v Praze, Ostravě, Hradci Králové a Českých Budějovicích.
více...


Změna adresy

29. 1. 2015
Z důvodu výpovědi nájmu majitele budovy ve Višňové ulici 1957/20 v Praze 4 Krč, kde sídlí naše centrální pobočka, jsme se přestěhovali do nových prostor.
více...


Dermatoskopie - odborné neinvazivní vyšetření pigmentových znamének

10. 12. 2014
Tato technologie umožňuje mnohonásobné zvětšení pigmentového znaménka. Díky bílým LED diodám a polarizovanému světlu je možné prohlédnout znaménko do hloubky a tím posoudit zda je nebo není nebezpečné a zároveň rozhodnout, jestli je vhodné znaménko ponechat nebo odstranit.
více...


Otevíráme nová centra

Nově otevřená centra klinické a estetické medicíny Vám nabízí efektivní léčbu dermatologických onemocnění špičkovými přístroji.
více...