Na klinice přijímáme pouze bezhotovostní platby!

Napsali o nás

Blesk.cz: Vitiligo. Nemoc, kterou trpěl i Michael Jackson, lze léčit!

Až padesát miliónů lidí po celém světě trpí onemocněním vitiligo. Tato nemoc se projevuje ztrátou pigmentu v četných malých oblastech. Do nedávné doby neexistovalo žádné účinné řešení, které by jej vyléčilo. V Derma Medical Clinic však přichází se zcela převratnou a účinnou léčbou, která se nazývá kombinovaná regenerativní medicína.
více...


Blesk.cz: Kštice jak zamlada! Nový způsob léčby, který vám navrátí zpět vaši hřívu

Ztráta vlasů trápí až třetinu populace. Není to však pouhá vada na kráse. Mnohdy ji doprovází problémy v osobním životě, které se projevují nízkým sebevědomí nebo dokonce ztrátou partnera. Vypadávání vlasů se může týkat každého z nás. Řešením je revoluční léčba v Derma Medical Clinic.
více...


Blesk.cz: MUDr. Michal Sičák: „Laser pomůže 9 z 10 pacientů s lupénkou!“

Rozhovoru s panem doktorem Sičákem jsem se lehce obávala. Lékař, vysoce postavený člověk, vede svou vlastní kliniku, člověk na úrovni, to vzbuzuje respekt. Opak byl pravdou. Setkala jsem se s příjemným člověkem. O své pacienty se snaží pečovat ve všech směrech nejen v rámci klinické péče, ale i snahou vyjednat pro ně ty nejlepší podmínky u pojišťoven.
více...


Trápí vás lupénka? S revoluční léčbou si na vás nepřijde!

Lupénka neboli psoriáza je nejčastější kožní onemocnění, které postihuje nejen kůži, ale i klouby a nehty. Onemocnění postihuje 2 % populace, tedy jen v ČR jí trpí na 200 000 lidí a je nejčastějším důvodem návštěvy kožního lékaře. Pacienti postižení lupénkou se nevyrovnávají jen s fyzickou bolestí, psoriáza zasahuje do všech oblastí života. Nejhůře pacienti nesou estetickou stránku nemoci, která ovlivňuje nejen pracovní, ale i mezilidské vztahy a dopadá těžce na psychiku nemocného. Jak na takového protivníka? Jednoznačně laserem.
více...


Blesk.cz: Lucie Ř.: Dcera trpí ztrátou vlasů a je s tím smířena více než já!

Slyšeli jste někdy pojem alopecie? Latinský název označuje ztrátu vlasů. Kdo zažil vypadání vlasů, ví, že se nejedná o nic příjemného. Alopeciekomerč nepředstavuje jen autoimunitní kožní onemocnění, ale také estetický problém, se kterým se pacienti trpící touto nemocí musí vyrovnávat. Jak tomu ale čelit?
více...


Blesk.cz: Jana D.: „Dnes už mě ztráta pigmentace netrápí!“

Jaký je život s vitiligem, onemocněním kůže, která se projevuje ztrátou pigmentu? Na to jsme se zeptali sympatické Jany, která jím trpí již 12 let. Onemocnění vitiligem neznamená v dnešní době nutně bezvýchodnou situaci. Jako u dalších dermatologických onemocnění, tak i zde existuje účinná léčba zázračným laserem.
více...


iDNES.cz: Vitiligo nemusí být konečný ortel, existuje účinná léčba

Mladou sympatickou slečnu Janu D. odmalička trápí nemoc zvaná vitiligo, při které se z postižených míst ztrácí pigmentace. V dnešní době proti tomuto dermatologickému onemocnění a dalším, jako je lupénka, ztráta vlasů, atopický ekzém a akné existuje účinná léčba, excimerový laser Xtrac.
více...


Trpíte kožním onemocněním? Víme o zázračné léčbě!

Kožní onemocnění patří bezesporu mezi ta méně příjemná, ovšem velice častá. Existují různé formy těchto nemocí postihující kůži v drobném či až kritickém rozsahu. Každý z nás se alespoň jednou v životě setkal s lehčí formou onemocnění kůže a to s akné. Co ale dělat pokud trpíte závažnější formou? A jak ji efektivně léčit?
více...


Nová lékařka ÚSTECKÉ POLIKLINIKY - DERMATOVENEROLOGIE

Dne 2. 9. 2015 nastoupila na naše oddělení DERMATOVENEROLOGIE (KOŽNÍ) nová lékařka MUDr. Daniela Humhejová


SPECIALIZACE: Dermatovenerologie, Dětská Dermatovenerologie
více...


Revoluční léčba lupénky vás zbaví příznaků až na dva roky

Zatočte s lupénkou ještě před létem! Nová unikátní léčba lupénky excimerovým laserem XTRAC nezasahuje zdravou kůži a účinně působí pouze tam, kde je potřeba.
více...


Blesk.cz: Vypadávání vlasů: Myslíte, že vás se to netýká? Alopecií trpí až polovina české populace!

Alopecie je neinfekční onemocnění, které ničí vlasové cibulky a tím způsobuje vypadávání vlasů a ochlupení. Stravujete se nesprávně, jste často vystresování či někdo ve vaší rodině na toto onemocnění trpěl? Dejte pozor, aby nemoc nezastihla i vás! Postihuje všechny bez rozdílu pohlaví a věku. Ztrátou vlasů v České republice trpí až polovina populace!
více...


Blesk.cz: Novinky v léčbě lupénky: Tomáš (17) ji vyléčil za tři týdny!

Lupénka představuje nejen závažný a složitý zdravotní problém, ale také společenský. Zánětlivá ostře ohraničená ložiska, typické stříbřitě bělavé odlupující se šupinky, červené zbarvení kůže na loktech, kolenou, v oblasti kříže a kštice zvyšují sociální citlivost nemocného a zároveň touhu kůži jednou pro vždy »svléknout«. Nyní mají nemocní ale nové šance na uzdravení!
více...
Magazín Rodina: Léčba lupénky dostává nový rozměr! Výsledky jsou fascinující!

Lupénka (odborně psoriáza) je jedním z nejčastějších a současně i nejvíce obtěžujících kožních onemocnění. Projevuje se v různé intenzitě, ale problém je vždy stejný. Pokožka zasažená lupénkou vypadá opravdu nehezky a navíc je doprovázena nepříjemným svěděním. Chceme vám pomoci, a proto vám přinášíme zajímavou informaci, která dává velkou naději na vyléčení! Pokud trpíte lupénkou, měli byste rozhodně číst dále....
více...


FirstStyle magazine - Kerndlová překonala rakovinu a už se zase usmívá

Ladislav Kerndl a jeho manželka Milada Kerndlová dorazili na kliniku v Praze Krči.
více...


Lupénku umí léčit laser

Trpí ji u nás zhruba čtvrt milionu pacientů. Lupénka není vyléčitelná, ale je léčitená. Teď můžeme využít také moderní laserové metody.
více...


Excimerový laser: nová naděje pro pacienty s lupénkou

Lupénka je závažné kožní onemocnění, kterým u nás trpí více než 250 tisíc lidí. Asi 15 procent z nich má těžkou formu. Necelé tisícovce pacientů pomáhá biologická léčba.
více...


iPrima - I celebrity trápí lupénka. Jak na svědící fleky?

Nevzhledné fleky na kůži, které provázejí onemocnění lupénkou, se nevyhýbají ani hvězdám.
více...


Facestar.cz - Skoncujte s lupénkou pomocí laseru! Nyní konečně i v Česku

Faktorů, které mohou vyprovokovat nepříjemnou a stále ještě nevyléčitelnou psoriázu (lupénku), není málo a v běžném životě rozhodně nejsou žádnou vzácností.
více...


Vitalia.cz - Nová metoda léčby lupénky je hrazena pojišťovnou

Lupénka je nepříjemné kožní onemocnění. Léčí se dlouhodobě a vyžaduje disciplínu pacienta. V ČR nyní otevřelo pracoviště, které jako jediné nabízí novou metodu léčby - excimerový laser.
více...


Stylemagazin.cz - Excimerový laser: Nová naděje pro pacienty s psoriázou a vitiligem

Nepříjemnou a téměř nevyléčitelnou psoriázu (lupénku) může vyprovokovat řada podnětů, které nejsou v běžném životě žádnou vzácností. Toto onemocnění kůže je v Česku sedmým nejčastějším důvodem pro návštěvu dermatologa a trpí jím na čtvrt milionu pacientů.
více...