Na klinice přijímáme pouze bezhotovostní platby!

STOP lupénce

Kontakty

Praha 4

Višňová 1957/25
Praha 4 - Krč

Tel.: 727 844 768 a 241 011 500

email: praha@dermamedicalclinic.cz

Hradec Králové

K Sokolovně 309
Hradec Králové
Tel.: 776 223 342

email: hk@dermamedicalclinic.cz

Ostrava

Korunní 595/76
Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky
Tel.: 773 165 222

email: ostrava@dermamedicalclinic.cz

Liberec

Poliklinika Klášter
Klášterní 117/2, budova A
Liberec
Tel.: 774 083 344

email: liberec@dermamedicalclinic.cz

Karlovy Vary

"dětská" Poliklinika
Bezručova 1098/10
Karlovy Vary
Tel.: 702 160 682
email: kv@dermamedicalclinic.cz

Partnerské kliniky na Slovensku:

Esthetic Centrum

logo-aveRusovská cesta 19
Bratislava, 85101

Tel 1.: +421 902 711 171
Tel 2.: +421 917 558 641

Email: info@estheticcentrum.sk
Facebook: www.facebook.com/EstheticCentrum
Naš web: www.estheticcentrum.sk​

 

Ústí nad Labem

Ústecká poliklinika, budova B, 2.p.
Masarykova 2431/94
Ústí nad Labem
+420 702 160 684

email: usti@dermamedicalclinic.cz

České Budějovice

Poliklinika JIH (EUC klinika) - 9. patro

Matice školské 1786/17
České Budějovice
Tel.: 776 558 872

email: cb@dermamedicalclinic.cz

Brno

Žerotínovo náměstí 6
Brno
Tel.: 608 757 147

email: brno@dermamedicalclinic.cz

Jak se k nám dostat:

  • Bílý dům
    adresa Žerotínovo náměstí 6, Brno; jinak také Poliklinika Otakara Teyschla, v blízkosti je "červený kostel", zastávka Česká.
  • MHD
    z Hlavního nádraží tramvaje č. 4; 9; 12
    z Mendlova náměstí tramvaje č. 5; 6
    trolejbusy č. 32; 34; 36
  • Parking
    parkovací dům Rozmarýn - 300 metrů od polikliniky, ulice Kounicova
    20,-/ 30 min
    30,-/60 min
  • JD parking
    podzemní garáže u Janáčkova divadla
    30,-/60 min
    15,-/30 min

Plzeň 

Purkyňova 27
Plzeň
Tel.: 775 668 380

email: plzen@dermamedicalclinic.cz

Olomouc

budova Mammacentrum
Dlouhá 28
Olomouc - Lazce
Tel.: 775 655 853

email: olomouc@dermamedicalclinic.cz

Jihlava 

Dům zdraví
Vrchlického 57
Jihlava
Tel.: 702 160 683

email: jihlava@dermamedicalclinic.cz