Příběh pacientky, která během několika týdnů ztratila úplně vlasy na třech místech

Jmenuji se Dáša. Je mi 48 let. Před rokem mi začaly vypadávat vlasy do lysinky. Bylo to pro mě hrozné. Nejdříve malá kolečka, která se zvětšovala. Nakonec jsem holohlavá v zadní části hlavy. V Příbrami mě léčili vypalováním tekutým dusíkem asi 3 měsíce. Beze změny. V Praze mi holohlavá místa natírali vodičkou 2× týdně. Bez úspěchu. Přes internet jsem si našla v Plzni DERMA MEDICAL CLINIC. Absolvovala jsem 22× laser a vlasy mi rostou. Je to pro mě zázrak. Celou dobu nosím šátek, protože na hlavě nic nesnesu. Konečně mi opravdu léčba zabrala. Jinak všichni tvrdí, že vypadávání vlasů je psychická záležitost. MÁM OBROVSKOU RADOST. Dáša

Vyjádření kliniky: Pacientka D.P. (ročník 1967), během několika týdnů ztratila úplně vlasy na třech místech, celkové řídnutí porostu i na zbytku hlavy. Vyzkoušela vitaminové dopňky + různé kožní preparáty (vodičky), bez efektu. U nás již po 2. ozáření viditelné asi 1 mm dlouhé dorůstající vlásky.

Pacientka nadšená, zakoupila taktéž šampon Pharcos a omezila chemické přípravky a laky na vlasy. Zatím je v cca 1/3 léčby, postupně budeme dokumentovat dorůstání vlasů. 

 

zp_alopecie