Na klinice přijímáme pouze bezhotovostní platby!

Novinka v léčbě vitiliga a alopecie

O klinice

DERMA MEDICAL CLINIC – centrum klinické a estetické medicíny je moderní soukromá klinika, která Vám nabízí kvalitní péči a ošetření světovou přístrojovou technikou - technologickou špičkou v daném oboru. 

Poskytujeme vysoce specializované výkony následujících oblastí:

Sledujeme nejnovější světové trendy a pracujeme s originálními technologiemi, které jsou chráněny světovými patenty. Léčebné účinky jednotlivých přístrojů jsou podloženy mnoha lékařskými studiemi.

Naší specializací je laserová léčba lupénky, vitiliga a ztráty vlasů (alopecie areata) pomocí excimerového laseru XTRAC, která je v České republice unikátní a dosahujeme v ní vynikajících výsledků.  V dermatologii dále využíváme laserový přístroj CoolBreeze, díky kterému Vám pomůžeme jednoduše a rychle odstranit např. onychomykózu – nehtovou plíseň.

V estetické chirurgii používáme ultrazvukovou liposukční jednotku Vaser Lipo 2, která zachovává tukové buňky životaschopné a umožňuje úspěšný transfer tukové tkáně do jiné části těla.

Nabízíme také laserovou léčbu varixů CTEV, která dle nejnovějších klinických studií vykazuje až o 50% nižší riziko tromboembolických komplikací než ostatní způsoby ošetření. Zákrok je rychlý, komfortní, bez nutnosti hospitalizace.

Nabízíme také pravidelnou péči o pleť a koncept detoxikace a rejuvenace kůže HydraFacial.

Naše služby můžete nyní vyzkoušet na všech pobočkách po celé České Republice - v Praze, Brně, Hradci Králové, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni, Oloumouci, Jihlavě, Karlových Varech, Ústí nad Labem a Liberci.

Při provozování kliniky disponujeme nejen kvalitním odborným zdravotnickým týmem, obchodním a kapitálovým zajištěním, ale také řídícím know-how vyplývajícím z dlouhodobých zkušeností.

Příjemný personál, diskrétní přístup a odborné konzultace zaměřené přímo na řešení Vašich individuálních požadavků  jsou naprostou součástí služeb Derma Medical Clinic i všech našich poboček.

 

Naším cílem je poskytovat nejkvalitnější péči a ošetření moderní světovou technikou k Vaší plné spokojenosti!

 

:)