Na klinice přijímáme pouze bezhotovostní platby!

Léčba ztráty vlasů

Nabízíme novou unikátní technologii léčby - KOMBINOVANOU REGENERATIVNÍ MEDICÍNU. 

Vědecky podložená metoda s vynikajícími výsledky je založena na využití kombinace 3 špičkových technologií:

 
  • 1. KROK: mikrojehličková terapie DermaPen
  • 2. KROK: aplikace vlastní bioaktivní plazmy bohaté na trombocyty (tzv. PRP – Platelet Rich Plasma)
  • 3. KROK: ošetření excimerovým laserem XTRAC
 

Aplikace plazmy

Aplikace plazmy

Ošetření DermaPen

Ošetření DermaPen

Výhody léčby:

V případě této metody nemusí pacientovo tělo přijímat žádné umělé léky nebo materiály. Nehrozí tak riziko následných komplikací v podobě alergie či kontaminace.

Kombinace mikrojehličkové terapie a PRP je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup kopíruje přirozené regenerativní procesy hojení a obnovy poškozené tkáně.

Použitá metoda je pacienty velmi dobře tolerována, protože použitá tkáň je tělu vlastní a do preparátu nejsou přidány žádné farmakologické prostředky.

Celý proces odběru a zpracování krve probíhá ambulantní formou. Metoda je přírodní a přirozená

  • účinná léčba, která nezatěžuje organismus zbytečnými léky
  • kombinace 3 efektivních kroků k rychlému uzdravení nebo zplepšení stavu pacienta
  • mikrojehličková terapie zvýší prutok krve, a tím i živin
  • trombocyty fungují jako „stavební materiál“ při „opravách“ organismu na bunečné úrovni a povzbuzují jeho přirozenou regeneraci
  • celá procedura zabere maximálně dvě hodiny a času, a již po první ošetření lze vidět zlepšení
  • vysoké procento pacientů reaguje na léčbu pozitivně
  • výsledek je stabilní a dlouhodobý

 

Jak ošetření probíhá?

Celá procedura je prováděna ambulantně. Nejprve se pomocí mikrojehličkové terapie vytvoří v kůži mikrotraumata, které zvýší průtok krve, a tím i živin. Poté se přímo z pacientovy krve získá plazma obohacená o tromobocyty. Ty se následně aplikují do postižených oblastí. Posledním krokem je ošetření excimerovým laserem, který svými paprsky zasahuje pouze postižené místo, léčí ho, dopomáhá k rychlému zahojení, a to vše při minimální zátěži organismu. 

Podrobný popis: V rámci standardního léčebného protokolu, který zahrnuje 4 až 5 cyklů, je doba trvání jednoho cyklu zhruba 5 týdnů. V prvním kroku léčbu zahajujeme aplikací mikrojehličkové terapie v kombinaci s podáním plazmy bohaté na destičky. V druhém kroku, v 2týdenním odstupu, následně aplikujeme 2x týdně excimerový laser, a to konkrétně ve třech po sobě následujících týdnech.

Je ošetření bolestivé?

Není. Pacient cítí obdobnou bolest jako při odběru krve.

Kolikrát je třeba podstoupit ošetření?

Množství je velmi individiuální. Záleží na rozsáhlosti alopecie. Každý reaguje na léčbu jinak. Po prvním ošetření jsou však již vidět výsledky. 

Za jak dlouho mohu očekávat výsledek?

Výsledek je u pacientů rozdílný. Nový růst vlasů však pozorujeme velmi brzy po začátku léčení. Abychom dosáhli těch nejlepších výsledků, je nutné podstupovat ošetření pravidelně a v takové intenzitě, jak je potřeba dle závažnosti.

 

Podrobné informace a objednávky konzultací poskytují všechna naše pracoviště

Kontakty naleznete zde >>

 

PODÍVEJTE SE NA ZKUŠENOSTI NAŠICH PACIENTŮ ZDE. 

Další informace k problému a léčbě: 

Vypadáváním vlasů trpí přes 40% mužů, ale i velké procento žen, až 35%. Ztráta vlasů je často spojena s pocitem snížené atraktivity a sebevědomí.

Nadměrné vypadávání nebo řídnutí vlasů má nejrůznější příčiny. Mohou to být genetické faktory, různé autoimunitní poruchy, ale například i hormonální dysbalance nebo nedostatek vhodných živin. Někdy se nemusí jednat pouze o nadměrné vypadávání vlasů, ale o jejich postupné slábnutí. Vlasy se ztenčují a kštice tak celkově řídne.

Alopecia areata 

- dermatologické onemocnění vyznačující se ohraničenou ztrátou vlasů, které postihuje muže i ženy i děti různých věkových kategorií.

Ložiska bez vlasů u alopecie areaty rozlišujeme dle toho, zda se jizví či nikoliv. U nejizvících se alopecií je podstatně vyšší naděje na úplné vyléčení a návrat vlasů. K běžné léčbě se používají kortikosteroidy (lokální i celkové), retinoidy a záření typu UVA – všechny tyto metody však zatěžují organizmus nežádoucími efekty.

Alopecia androgenica (androgenní typ alopecie)

- vypadávání vlasů vznikající působením androgenních hormonů. Je většinou mužského typu, postihuje ale i ženy. Narušuje se při ní energetický metabolismus buněk vlivem metabolitů testosteronu. Vlasové cibulky se oslabují a odumírají.

V Derma Medical Clinic léčíme všechny typy alopecie - vypadávání vlasů nebo jejich řídnutí. Důležitá je vstupní konzultace u lékaře, který doporučí vhodný typ léčby.