Na klinice přijímáme pouze bezhotovostní platby!

Léčba onychomykózy

Nehtová plíseň je nejčastější mykotické postižení nehtových plotének, popř. nehtových lůžek. Postihuje zejména nehty na nohou, a to až 4 krát častěji než na rukou. Onychomykóza tvoří zhruba polovinu všech nehtových abnormalit.

Derma Medical Clinic nehtové plísně úspešně léčí pomocí moderních technologií - používáme laser CoolBreeze. Tato laserová léčba dosahuje úspěšnosti až 98 %.

Je to jediná laserová technologie, která umožňuje dokonale přesnou kontrolu teploty během ošetření – díky tomu je ošetření komfortní a nebolestivé.

Jak ošetření probíhá?

Během ošetření je nehet a nehtové lůžko ozářeno laserem vlnové délky 1320nm. Ošetřovaná plocha se tím do hloubky zahřeje na teplotu mezi 45 a 60 st.C. Plíseň se tím zabíjí. Teplotní skener měří během ošetření teplotu a jakmile je dosaženo dokonalého zahřátí tkáně, laserový paprsek se automaticky vypíná a aktivuje se chladící spray kryogenu.

Po ošetření začíná růst nový nepoškozený nehet. Záleží na rychlosti růstu, k celkové obnově obvykle dochází v průběhu 4 až 6 měsíců.

Výhody léčby nehtové plísně laserem CoolBreeze

  • ošetření je rychlé – ošetřit nehty obou chodidel trvá cca 15 minut
  • ošetření laserem CoolBreeze je téměř nebolestivé díky integrovanému chladícímu cryogenu (chladící spray)
  • nemusíte dlouhodobě aplikovat krémy s nejistým efektem
  • nemusíte užívat orální medikace, které mají často nežádoucí vedlejší účinky
  • po laserovém ošetření se zlepší celkový vzhled nehtu