Jaká je úspěšnost léčby v Derma Medical Clinic?

V Derma Medical Clinic se snažíme o to, abychom vám poskytovali ty nejlepší služby, jaké poskytnout dokážeme. Využíváme k tomu nejnovějších poznatků v medicíně a moderních technologií. Zároveň se snažíme zachovat přátelský a profesionální přístup. Kombinovaná regenerativní medicína je naší novinkou a představuje revoluci v léčbě dermatologických problémů.

Léčba u nás patří mezi jednu z nejefektivnějších v České republice. Množí se nám dotazy, jak úspěšná vlastně je.

Dermatologie

Do našich služeb v rámci dermatologie patří mimo jiné léčba lupénky, vitiliga, ztráty vlasů a onychomykózy.

V léčbě psoriázy dosahujeme výborných výsledků, a to především díky unikátnímu excimerovému laseru XTRAC 308nm, který pomocí UVB záření zasáhne jenom postižené buňky a zdravou tkáň nechá nedotčenou. Ošetření je tak šetrné a nezatěžuje organismus. Celá procedura je velmi rychlá. Dokážeme ošetřit 20 % povrchu těla za pouhých 5 minut. Po 6 až 10 aplikacích lupénka mizí a neobjeví se minimálně 6 měsíců, v některých případech až dva roky.

Také vitiligo umíme léčit. Kromě již zmíněného ošetření pomocí excimerového laseru XTRAC máme nově možnost ošetření pomocí kombinované regenerativní medicíny.Tato léčba v sobě kombinuje PRP (plazmu obohacenou o destičky), mikrojehličkovou terapii a následnou laserovou terapii excimerovým laserem. Procedura je rychlá a účinná. V případě použítí pouze excimerového laseru zaznamenáváme mezi prvním a dvacátým až třicátým ošetřením 75% nárůst vlasů. S naší novou metodou je výsledek ještě mnohem lepší.

Na onychomykózu (nehtová plíseň) používáme laser CoolBreeze.
Tato laserová léčba dosahuje úspěšnosti až 90 %. Obvykle stačí pouze jedno až dvě ošetření k úplnému odstranění nehtové plísně. Procedura trvá cca 15 minut.

 

Úspěšnost u každé léčby je velmi individuální, ale v Derma medical clinic vám můžeme zaručit, že se váš stav dozajista zlepší. V případě naší nové metody - kombinované regenerativní medicíny - pozorujemevýborné výsledky, a to za velmi krátký čas, zároveň se však jedná o velmi šetrnou proceduru, která nemá, na rozdíl od ostatních, negativní vedlejší účinky.

úspěšnost léčby