STOP lupénce

Kontakty

Praha 4

Poliklinika - růžová budova
Roškotova 1225/1
Praha 4
Tel.: 727 844 768 a 241 011 500
(ošetření Xtrac, DermaPen, Cryopen)

Poliklinika - zelená budova
Roškotova 1717/2 
Praha 4
Tel. pro objednání na ošetření HydraFacial: 727 816 166

email: praha@dermamedicalclinic.cz

Hradec Králové

Poliklinika II
Bratří Štefanů 895
Hradec Králové
Tel.: 776 223 342 

email: hk@dermamedicalclinic.cz

Ostrava - Poruba

Mephacentrum
Opavská 962/39
Ostrava - Poruba
Tel.: 597 437 994, 773 165 222

email: ostrava@dermamedicalclinic.cz

Liberec 

Poliklinika Klášter
Klášterní 117/2, budova A
Liberec
Tel.: 774 083 344

email: liberec@dermamedicalclinic.cz

Karlovy Vary

"dětská" Poliklinika
Bezručova 1098/10
Karlovy Vary
Tel.: 702 160 682
email: kv@dermamedicalclinic.cz

Partnerské kliniky na Slovensku:

Esthetic Centrum

logo-aveRusovská cesta 19
Bratislava, 85101

Tel 1.: +421 902 711 171
Tel 2.: +421 917 558 641

Email: info@estheticcentrum.sk
Facebook: www.facebook.com/EstheticCentrum
Naš web: www.estheticcentrum.sk​

 

Ústí nad Labem

Ústecká poliklinika, Kožní oddělení
Masarykova 2000/92
Ústí nad Labem
Tel.: 702 160 684 

email: usti@dermamedicalclinic.cz

České Budějovice

Poliklinika na Pražské
Pražská 71
České Budějovice
Tel.: 776 558 872

email: cb@dermamedicalclinic.cz

Brno

Milady Horákové 50
Brno
Tel.: 608 757 147 

email: brno@dermamedicalclinic.cz

Plzeň

Ambulance Plus
Purkyňova 19
Plzeň
Tel.: 775 668 380  

email: plzen@dermamedicalclinic.cz

Zlín

Štefánikova ul. 2463/5
Zlín
Tel.: 608 803 444

email: zlin@dermamedicalclinic.cz

Olomouc

budova Mammacentrum
Dlouhá 28
Olomouc - Lazce
Tel.: 775 655 853

email: olomouc@dermamedicalclinic.cz

Jihlava

Lékařský dům
Havlíčkova 34a
Jihlava
Tel.: 702 160 683

email: jihlava@dermamedicalclinic.cz