Vlasová poradna

Na základě nejnovějších poznatků v oboru vlasové problematiky, ve kterých má klinika prioritní postavení, jsme se rozhodli otevřít nové oddělení vlasového poradenství. Cílem je poskytnout pacientům trpícím ztrátou vlasů co nejefektivnější způsob léčby.

Odborným vyšetřením je nutné zjistit příčinu onemocnění, které může být původu genetického, cévního, hormonálního, myotického, neurohumorálního, či ovlivněno zevními toxickými faktory, včetně nesprávného životního stylu, zahrnujícího nesprávnou výživu, prostředí, stress, vliv léků a i nevhodnou péči o vlasy.

Lékaři v poradně s mnohaletými zkušenostmi s léčbou i autotransplantací vlasů odborně posoudí příčinu padání, oslabení a dalších poruch vlasů u žen i mužů s doporučením nejefektivnější metody léčení. V zásadě platí, že čím dříve je léčba zahájena, tím bude dosaženo lepšího výsledku.

Při již vytvořené pleši je jedinou účinnou metodou s dosažením nejlepšího kosmetického efektu transplantace vlasů, kterou na naší klinice provádí špičkoví lékaři s patnáctiletou praxí v oboru.

Novinka v léčbě - vypadávání vlasů nově velmi úspěšně léčíme pomocí excimerového laseru XTRAC, který používáme na klinice v Praze i na všech pobočkách v České Republice. Na výsledky léčby konkrétních pacientů se můžete podívat zde